Renginiai

WordPress Meetup Kaunas #39

Susitikimo tema: Saugumas

Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklalapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai.

 

Data: 2019 07 18 / Pradžia: 18:30 val. / Pabaiga: 20:30 val. / Kaina: nemokamai! / RSVP: meetup.com

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas – K.Baršausko g. 59, salė B214

Rėmėjai:

 

Programa:

18:15 Atidaromos durys
18:30 Pradžia
18:45 Vladimír Smitka – WordPress blogiuko akimis (video anglų kalba, subtitrai lietuvių kalba)
19:00 Arūnas Liuiza – Aš žinau kokia tavo WP versija
19:30 Pertrauka
20:00 Įspūdžiai iš WCEU 2019
20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂)

 

Pranešėjai:

Vladimír Smitka – tinklo inžinierius, programuotojas ir saugumo analitikas, taip pat WordPress entuziastas ir WordCamp Praha organizatorius, bei marketingo agentūros Lynt įkūrėjas.

Šioje kalboje Vladimir per 10 minučių labai įtaigiai ir praktiškai parodys, kaip į eilinį tinklalapį žiūri blogų ketinimų turintys žmonės. Kai Jūs matote dizainą ir turinį, jie ieško neteisingos konfigūracijos, pamirštų endpoints, pasenusių komponentų, el.pašto adresų ir kitos jautrios informacijos. Vladimir parodys tiek žinomas, tiek rečiau minimas tinklalapių kūrėjų daromas klaidas, su kuriomis jam tenka susidurti atliekant saugumo auditus. Jis taip pat pateiks patarimų kaip sumažinti saugumo rizikas, kaip riboti prieigą, kaip įjungti Bcrypt slaptažodžių šifravimą ir 2FA, bei kokius konfigūracijos nustatymus reiktų visuomet patikrinti.

Arūnas Liuiza – WordPress įskiepių kūrėjas, WordCamp (Lithuania, Riga, Stockholm, Oslo, Jyvaskyla) pranešėjas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress lietuviško vertimo redaktorių. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos architektūros, o laisvalaikiu gamina įvairius įrankius WordPress įskiepių kūrėjams.

 

Norinčius kituose susitikimuose pasidalinti žiniomis kviečiame parašyti į labas@kodopoetai.lt arba susisiekti pildant formą KodoPoetai.lt

Leave a Reply