Renginiai

WordPress Meetup Kaunas #34

Susitikimo temos: 000webhost.com – kaip suvaldyti milijonus WordPress svetainių ir duomenų bazių pasauliniu mastu; Hostinger migracija į WordPress: +1 mln organinių sesijų per mėnesį

Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklalapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai.

 

Data: 2019 02 21 / Pradžia: 18:30 val. / Pabaiga: 20:30 val. / Kaina: nemokamai! / RSVP: meetup.com

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas – K.Baršausko g. 59, salė B214

Rėmėjai:

 

Programa:

18:15 Atidaromos durys
18:30 Pradžia
18:40 Skirmantas Juraška – 000webhost.com – kaip suvaldyti milijonus WordPress svetainių ir duomenų bazių pasauliniu mastu
19:20 Pertrauka
19:50 Domantas Gudeliauskas – Hostinger migracija į WordPress: +1 mln organinių sesijų per mėnesį
20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂)

 

Pranešėjai:

Skirmantas Jaruška – Skirmantas jau 15 metų paniręs į Linux subtilybes bei patirtį kaupia administruodamas ir kurdamas sistemas įvairiose industrijose: švietimas, mažmeninė prekyba, hostingas. Šiuo metu vysto debesų technologijomis remtą hostingo platformą Hostinger bei aktyviai konsultuoja Online mokymų startuolį BitDegree.

WordPress meetup #34 dalinsis patirtimi, kaip Hostinger komanda kūrė 000webhost platformą: nuo to kam ji reikalinga ir kodėl nuspręsta kurti, iki to, kokias technologijas naudoja, kaip valdo bei prižiūri milijonus vartotojų aptarnaujančią hostingo platformą.

Domantas Gudeliauskas – Domantas jau 7-etą metų gyvena SEO pasaulyje, kur per šį laiką įgyvendino eilę projektų Lietuvos ir užsienio rinkoms. Visi jų – WordPress platformoje. Šiuo metu vadovauja tarptautinei Hostinger SEO komandai, su kuria vysto ir optimizuoja projektus tiek pasaulinėje, tiek lokaliose (Indonezija, Brazilija ir kt.) rinkose.

Dalinsis patirtimi apie tai kaip migravimas į WordPress padėjo Hostinger padidinti organines sesijas 162.02%, tad bus no BS pranešimas su panaudojamais patarimais ir pavyzdžiais padėsiančiais pritraukti gerokai daugiau srauto iš Google.

 

Norinčius kituose susitikimuose pasidalinti žiniomis kviečiame parašyti į labas@kodopoetai.lt arba susisiekti pildant formą KodoPoetai.lt

Leave a Reply