Renginiai

WordPress Meetup Kaunas #32

Susitikimo temos: Mano nuosavas produkcinis aplikacijų serveris; Fork happens. A brief history of WordPress

Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklalapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai.

Data: 2018 12 20 / Pradžia: 18:30 val. / Pabaiga: 20:30 val. / Kaina: nemokamai! / RSVP: meetup.com

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas – K.Baršausko g. 59, salė B214

Rėmėjai:

Programa:

18:15 Atidaromos durys
18:30 Pradžia
18:40 Povilas Simanaitis – VDS paruošimas WordPress’ui žaliems
19:30 Pertrauka
20:00 Arūnas Liuiza – Fork happens. A brief history of WordPress (lietuvių k.)
20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂)

Pranešėjai:

Povilas Simanaitis – Smalsus žmogus, kuris nenustoja klausti, kaip ir kodėl? Darbo metu dirba prie vartotojo sąsajos priežiūros ir kūrimo Kayak’e, o laisvalaikiu domisi įvairiomis naujovėmis, jų tarpe ir WordPress.

Arūnas Liuiza – WordPress įskiepių kūrėjas, WordCamp (Lithuania, Riga, Stockholm, Oslo, Jyvaskyla) pranešėjas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress lietuviško vertimo redaktorių. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos architektūros, o laisvalaikiu gamina įvairius įrankius WordPress įskiepių kūrėjams.

 

Norinčius kituose susitikimuose pasidalinti žiniomis kviečiame parašyti į labas@kodopoetai.lt arba susisiekti pildant formą KodoPoetai.lt

Leave a Reply