Renginiai

WordPress Meetup Kaunas #27

Susitikimo tema: WP CLI, WooCommerce REST API ir WordCamp Europe 2018

Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai.

Data: 2018 07 19 / Pradžia: 18:30 val. / Pabaiga: 20:30 val. / Kaina: nemokamai! / RSVP: meetup.com

Nauja vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas – K.Baršausko g. 59, salė A441 (4 aukštas)

Rėmėjai:

Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė.

Programa:

18:15 Atidaromos durys
18:30 Pradžia
18:40 Arūnas Liuiza „Hitchhiker’s Guide to WP CLI”
19:10 Įspūdžiai iš WordCamp Europe 2018
19:30 Pertrauka, diskusijos
19:50 Dominykas Gelucevičius „Įvadas į WooCommerce Rest API”
20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂)

Pranešėjai:

Arūnas Liuiza – WordPress įskiepių kūrėjas, WordCamp (Lithuania, Riga, Stockholm, Oslo, Jyvaskyla) pranešėjas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress lietuviško vertimo redaktorių. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos architektūros, o laisvalaikiu gamina įvairius įrankius WordPress įskiepių kūrėjams.

Dominykas Gelucevičius – patyręs WordPress programuotojas, dirbęs tokiose kompanijose kaip WPML, WooCommerce, šiuo metu dirba Maksimer AS, vienoje didžiausių WooCommerce agentūrų Skandinavijoje. O laisvalaikiu dirba prie įvairių projektu su Laravel bei domisi DevOps.

 

Norinčius kituose susitikimuose pasidalinti žiniomis kviečiame parašyt į labas@kodopoetai.lt arba susisiekti pildant formą KodoPoetai.lt

Leave a Reply