Naujienos

WordCamp Kaunas 2018: buriame organizatorių komandą

WordCamp Lietuvoje sugrįžta! Jau 2018-aisiais įvyks antroji istorijoje WordCamp konferencija Lietuvoje – šįkart kviesime jus į Kauną. O kad ji būtų geresnė, didesnė ir įdomesnė nei pirmoji, kviečiame prisidėti prie jos organizavimo.

Todėl šiandien oficialiai skelbiame atrankos į WordCamp Kaunas 2018 organizatorių komandą pradžią.

Mums reikalingi motyvuoti ir energingi žmonės su įvairiausiais įgūdžiais, žiniomis, sugebėjimais ir nuomonėmis – tik taip kartu surengsime puikią konferenciją. Štai sritys, kuriose reikės dirbti:

  • Komunikacijos (tinklalapio priežiūra, informacijos (blogo įrašai, straipsniai) ruošimas, sukėliimas, sklaida socialiniuose tinkluose ir ne tik)
  • Dizaino (logotipo, internetinio tinklalapio, marškinėlių, banerių suvernyrų, salės dizainas ir pan.)
    Fotografijos/video (video ir fotografijos organizavimas, paskelbimas renginio metu ir po renginio, glaudus darbas su komunikacijos komanda)
  • Rėmėjų (paieška, sutarčių/sąskaitų siuntimas, pagalba renginio metu)
  • Savanorių (paieška, darbų organizavimas, pagalba savanoriams renginio metu)
  • Pranešėjų (paieška, komunikacija su jais, pagalba renginio metu)
  • Administracinių reikalų (konferencijos salės logistika, maisto, gėrimų tiekimo organizavimas, spaudos darbų organizavimas ir pan.)
  • Bendruomenės (renginio, contribution day, after-party programų paruošimas, derinimas, priežiūra renginio metu)

Jei gali padėti bet kurioje iš minėtų sričių, užpildyk šią formą iki gruodžio 15 dienos ir mes su tavim susisieksime. 

Kas organizuoja WordCamp Kaunas 2018?

Kol kas iniciatyvinę grupę sudaro trys Lietuvos WordPress bendruomenės nariai:

Jonas Andrijauskas – programinės įrangos projektų vadovas GoDaddy/ GoDaddy, WordCamp Europe 2017, 2018 organizacinės komandos narys, vienas iš WordPress Meetup Kaunas organizatorių, WordCamp Lietuva 2015 organizatorių komandos vadovas, WordPress lietuviškų vertimų komandos narys.

Justina Baškytė – WordPress/WooCommerce projektų vadovė, WordCamp Lietuva 2015 organizacinės komandos narė ir dirbtuvių pranešėja, viena iš WordPress Meetup Kaunas organizatorių ir pranešėjų, WordCamp Riga 2017 pranešėja, WordPress.org ir WordPress.com lietuviškų vertimų komandos narė.

Arūnas Liuiza – WordPress įskiepių kūrėjas, Kauno kolegijos dėstytojas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress Meetup Kaunas organizatorių ir pranešėjų, WordCamp Lithuania, WordCamp Riga (2016, 2017) WordCamp Stockholm (2016, 2017) pranešėjas, WordPress lietuviškų vertimų komandos narys.

Prisijunk prie mūsų – užpildyk šią formą ir mes su tavim susisieksime. Terminas – gruodžio 15 diena.

Kas yra WordCamp?

WordCamp – tai neformalaus pobūdžio konkrečioje vietovėje organizuota konferencija. Paprastai didžioji dalis WordCamp pranešimų būna daugiau ar mažiau susiję su WordPress – populiariausia pasaulyje nemokama atviro kodo turinio valdymo sistema.

Tačiau tiek pranešėjai, tiek dalyviai būna iš įvairiausių sričių – pradedant tinklaraštininkais, baigiant profesionaliais programuotojais. WordCamp’e tikrai sutiksite dizainerių, tekstų rašytojų, online verslo atstovų, IT projektų savininkų, vadovų ir vadybininkų, interneto marketingo, SEO, IT verslo specialistų ir konsultantų.

Būtent dėl tokios konferencijos koncepcijos kiekvienas dalyvis ras tiek sau artimų pranešimų temų ir susipažins su kolegomis, tiek galės praplėsti savo žinias kitose srityse bei sutikti jose dirbančių specialistų.

Jei norite išsamiau susipažinti su WordCamp’uose aptariamų temų įvairove, kviečiame užsukti į WordCamp kanalą tinklalapyje WordPress.tv – čia rasite visų pasaulio WordCamp’ų pranešimus, ir garantuojame, kad tarp jų bus ir Jums aktualių.

Tačiau WordCamp tikslas – ne vien tik surinkti dalyvius bei pranešėjus ir pasidalinti žiniomis. Renginio esmė – bendravimas, pažintys (angl. networking), bendra veikla ir naujos idėjos.

Taip pat šios konferencijos garsėja savo draugiška atmosfera, siekiama kad jose būtų kuo mažiau oficialumo ir kuo daugiau tolerancijos, bendravimo, gimtų naujų projektų, ir žinoma, visi įgytų naujų žinių. Be abejo, WordCamp’uose skatinama naudoti bei prisidėti tobulinant WordPress, nes kuo geresnė bus ši turinio valdymo sistema, tuo geresni bus ir mūsų visų projektai, taigi padėdami WordPress, padedame sau!

Būk WordCamp Kaunas 2018 dalimi – užpildyk šią formą iki gruodžio 15 dienos ir mes su tavim susisieksime. 

1 thoughts on “WordCamp Kaunas 2018: buriame organizatorių komandą”

Leave a Reply