Naujienos

Dalyvauk Lietuvos WordPress bendruomenės veikloje!

WordPress Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, yra viena populiariausių turinio valdymo sistemų. Turbūt nerasime nors kiek su internetu susijusio žmogaus, kuris nebūtų nors kažkiek dirbęs su WordPress. Asociacija „Kodo Poetai” yra skirta vienyti WordPress naudotojus, ir burti juos bendrai veiklai – projektams, darbams, edukacijai ir netgi pramogoms. Norite kartu su mumis? Štai visi būdai, kuriais galite dalyvauti.

Facebook puslapis „Kodo Poetai”

Jame būtinai skelbiame visas naujienas ir artėjančius renginius. Taip pat galite drąsiai užduoti klausimus – ar būtumėte pradedantysis, ar profesionalas, nariai Jums patars ir padės. Tad jei Jūs aktyvus Facebook naudotojas, prisijunkite prie puslapio, pasilabinkite, klauskite ir atsakinėkite.

Slack kanalas „Kodo Poetai”

Slack bus tikrai pažįstamas dirbantiems IT srirtyje, tačiau tai greitai perprantamas įrankis ir kitų sričių atstovams. Trumpai apibūdinant, tai bendravimo programėlė (principas lyg Skype). tačiau daug labiau išvystyta ir pritaikyta komunikacijai grupėse. Didžioji dalis Kodo Poetų bendravimo vyksta būtent Slack’e. Prisijungti labai paprasta – įrašykite savo el.paštą šioje formoje, ir mes atsiųsime pakvietimą prisijungti.

Kaunas WordPress Meetup

Tai oficialus WordPress naudotojų susitikimas, vykstantis jau daugiau nei metus laiko, kiekvieno mėnesio trečią ketvirtadienį, Kaune. Artimiausi renginiai skelbiami šiame tinklapyje bei specialioje Meetup.com grupėje. Dalyvauti paprasta – tereikia atvykti! Čia sutiksite žmonių iš įvairių sričių ir veiklų – galbūt rasite darbuotoją, o gal darbdavį ar projekto partnerį. Ir jau tikrai gausite atsakymus ar bent patarimus į bet kokius Jūsų klausimus.

Meetup’e visuomet laukiame ir norinčių pasidalinti savo patirtimi, papasakoti apie naujausią Jūsų idėją ar projektą. Susitikimų formatas laisvas, temų sričių neribojame – tad laukiame Jūsų, kad ir kas būtumėte – programuotojas, dizaineris, reklamos specialistas, verslininkas, tinklaraštininkas… Susisiekite su mumis »

Svarbu žinoti, kad meetup’ai gali vykti bet kur, ir bet kokie – tad tikrai galite tokį patį organizuoti savo mieste, ir pasirinkti vietiniams lankytojams patogiausia susitikimų formatą. Parašykite mums, ir pagelbėsime organizaciniais klausimais, kol įsivažiuosite.

Asociacija „Kodo Poetai”

Patinka mūsų veikla? Turi idėjų ką dar galime nuveikti ir nori prisidėti jas įgyvendinant? Tapk vienu iš mūsų – nuo 2017 m. birželio 17 asociacija atvira naujiems nariams. Narių priėmimo tvarką skelbiame šiame tinklapyje. Užpildykite Registracijos formą »

Leave a Reply